Dostępne metody

Stosujemy najnowocześniejsze metody

Firma Euro Insekt stosuje najnowocześniejsze metody zwalczania owadów i insektów. Dzięki temu skuteczność naszych działań jest na najwyższym poziomie.

Euro-Insekt - Metody zwalczania

METODA
ŻELOWA

Długotrwała i skuteczna metoda zwalczania prusaków, karaluchów i mrówek. Działa na owady odporne na inne środki dezynsekcji. Metoda żelowa jest ekologiczna i w pełni bezpieczna dla ludzi, zwierząt domowych oraz żywności. Nie wymaga opuszczania pomieszczenia po wykonaniu zabiegu.

METODA
OPRYSKOWA

Metoda opryskowa jest stosowana w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji oraz dezodoryzacji. Dzięki wygodnej aplikacji oprysk umożliwia podanie cieczy nawet w trudno dostępnych miejscach. Zabieg wykonywany przez naszych profesjonalistów jest w pełni bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt domowych, ale skutecznie działa na insekty, mikroorganizmy oraz na nieprzyjemne zapachy. Po opryskiwaniu substancja czynna pozostaje aktywna nawet przez kilka tygodni, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza przed powrotem niechcianych lokatorów.

ZAMGŁAWIANIE
ULV

Zamgławiania ULV to bardzo skuteczna metoda walki z insektami. Działa na mole, pchły, wszy, pluskwy, rybiki cukrowe, karaluchy i prusaki. Sezonowo wykonujemy zabiegi na świeżym powietrzu na komary, muchy, mrówki i meszki. Przeprowadzamy profesjonalne odkomarzanie działek, ogrodów , osiedli i przestrzeni miejskich przy użyciu najbardziej skutecznych preparatów chemicznych z atestem. Wiedza jaką posiadają pracownicy naszej firmy zapewni pełną efektywność oraz bezpieczeństwo.

WYMRAŻANIE
PLUSKIEW

Najskuteczniejsza metoda pozbywania się pluskwy. Usługa polega na zastosowaniu lancy
generującej suchy lód, gdzie temperatura wymrażania sięga -80 °C. Dezynsekcji termicznej
nie trzeba powtarzać. Po jednorazowym zabiegu zostają wymrożone nie tylko dorosłe
osobniki ale również jaja i larwy. Zabieg jest ekologiczny i w pełni bezpieczny, głównie
zalecany przy małych dzieciach, osobach starszych oraz zwierzętach domowych.